Leden 2014

RNL - Kapitola II.

31. ledna 2014 v 2:12 | Botaska
Vlastně to ani tak divné nebylo, koho jiného si taky Voldemort mohl vybrat. Nechápu jak to McGonagallová mohla vydržet, sedět hned vedle něho. Vypadala normálně, jen měla rty skoro v jedné lince asi tak, jak se často dívala na mě. V tom jakoby si zrovna na něco vzpomněla, rychle vyskočila ze židle a rychlým krokem odchvátala k hlavním dveřím a do Vstupní síně. No jo, prváci přece.

hp

16. ledna 2014 v 20:15 | Saráha

Ahoj! Čusík :)

14. ledna 2014 v 21:21 | Joeík :D
Ahoj no. Tak. Mám sesmolit nějakej první článek, ve kterým bych vás měl seznámit jak se mnou, tak s tím, co tu vůbec dělám.

Jmenuju se Joe Mike Bricken a nebudu psát spisovně. Ano, velice drahá poznámka na začátek. Tákže. Za žádných okolností nechci odkrývat svou identitu. Studuji na dvou Bradavických školách (Bradon, ŽVB) a miluju RPG. Hraju ho asi tak 4 roky a na několika stránkách sem poznal nespočet lidí.
Nikdy jsem neviděl a nikdy nechci vidět ani jednu část relikvie smrti.
Se Saráhou už se znám skrz více postav asi 3 roky.
Navrhuju oblečení do Bradavických škol.
Jsem absolutní potterhead.
Byl bych rád, pro inspiraci do příštího blogu, abyste se mě dole v komentářích zeptali na nějaké otázky, co vás ohledně MNĚ zajímá. Já vám v příštím článku na ně rád odpovím. Tak zatím čauko!

JOEY


Revolta Nevilla Longbottoma - Kapitola I. - Snape!

14. ledna 2014 v 21:02 | Botaska
Zdravím a přináším vám první kapitolu mé fanfikce na téma Harryho Pottera, na téma revolta - neboli pomsta - Nevilla Longbottoma. Jaká pomsta? Nu...pomsta. Postupně se tu objeví i další kapitoly.


Omlouvám se

13. ledna 2014 v 22:21 | Saráha
Ahoj lidičky, tak zase po delší době jsem tu. Omlouvám se, že jsem od listopadu nic nepřidala. Bohužel mám velice omezené možnosti díky škole. Vracím se každý den v šest hodin večer a pak už nemám vůbec pomyšlení na to zapnout počítač. Jediný co bych snad mohla je psát z mého nového telefonu, který má konečně vysněnou wifi, ale to taky moc dokonalý není, jelikož je to hrozně nepřehledný. Jinak se blíží pololetí a všichni si na poslední chvíli samozřejmě chtějí opravit známky, ani já nejsem vyjimkou, ale bohužel se tam asi na tom kusu papíru nějaká ta čtyřka usadí. No což, na to jsem měla myslet dříve, teď už s tím nic neudělám. Jaké vysvědčení čekáte vy? Snad né samé jedničky a nebo naopak, že by někdo propadal?
Každopádně se budu snažit vás nezanedbávat a alespoň jednou týdně nějaký ten článek přidat.

Přeji hodně štěstí do nového roku, možná trochu opožděně, ale přece jenom. :)